Футболна прогноза и предложение за залог за 25.06.2020

Държава: Португалия

Лига: Примейра

Отбори: Брага – Гимараеш

Срещат се два отбора, които преди спирането на първенстворо имаха серия от победи, но след рестарта на лигата и двата отбора се предстаят по-слабо.

Брага (3) загуби като гост от Санта Клара (9) с 3:2 в оспорван двубой с 7 жълти картона и един червен за Брага. Първото полувреме беше 1:1, но изгонването на Раул оказа влияние. Гостите се прибраха в половината си и допуснаха още 2 гола, без да застрашат вратата на домакините.

Последва нова загуба, но като домакини на Боависта (10) с 0:1. Може да се кажем, че Брага надиграха гостите, но загубиха от дузпа в началото на второто полувреме.

Последния двубой е равенство като гост на Фамаликао (6). Един равностоен мач, може би с леко превъзходство за Брага.

Гимараеш (7) направиха 3 равенства след преподновяването на първенството.

Равностоен мач у дома с Спортинг (4) 2:2.

Равенство като гост на Белененсес (13) 1:1 след автогол на гостите. Може би Белененсес надиграха домакините. Но без голово изражение.

Равенство у дома с Морейренсе (10) 1:1. Домакините направиха всичко възможно за победата, но не я достигнаха.

Домакин в леко отслабена форма и липса на успех в завършващата фаза на атаката посреща гост в същата временна форма, но с по-колеблива игра. И двата отбора се борят за участие в Лига Европа, но ще трябва да подобрят играта си за да успеят.

Залог: AHC, Брага (+0.25) или (0,0, +0,5), К1 = 1.40, Stake1 = 10 лв