Лига: Сегунда

Отбори: Луго – Малага

Да погледнем последните срещи на Луго.

01.03.2020  Депортиво – Луго 0:0. Равенство като гости на равностоен отбор

06.03.2020 Луго – Кадиз 1:1. Изненадата на кръга, домакинско равенство срещу лидера.

13.06.2020 Сантандер – Луго 1:2. От 1:0 в първото полувреме, 1:2 във второто полувреме, след изгонване на играч на домакините.

Подновяване на срещите

13.06.2020 Луго – Сарагоса 1:3. Разликата в класите дава логичния резултат, но и с играч по-малко за Луго.

Лас Палмас – Луго 1:0. Лас Палмас у дома играят добре, но и Луго показаха много слаба игра. Късмета ги спаси от загуба с повече голове.

Добър подем преди спирането на първенството, но с видим спад във формата след рестарта на лигата. Като домакини 5-6-6 и 3-7-7 като гости. Според мене Луго играят нявсякъде според възможностите си, които не са много големи, но сякаш имат и малки временни затруднения.

Малага са с 3 точки над Луго. Подновиха мачовете със загуба като домакин на Хуеска, но трудно бихме очаквали друго с отбор от класата госатите. С гол „от съблекалните” за Хуеска, макар и с човек по-малко, първото полувреме завърши 1:2. След изгонване и на играч на Малага, гостите направиха 1:3.

Последва равенство 0:0 като гости на Тенерифе, но отново с човек по-малко от 45-ата минута. Предвид ситуацията и максималните усилия на домакините да се „докопат” до гол, Малага издържаха геройски.

Последния кръг, Малага посрещна Екстрамадура и въпреки превъзходството си, срещата завърши наравно 1:1.

Много непредсказуеми, Малага у дома имат 5-8-4 и 3-8-6 като гости. Имат най-слабо резултатното нападение като гости, 9 гола за 17 срещи.

Срещата е между отбори с изравнени сили и може би домакините ще имат слабо изразено превъзходсво, през първото полувреме. След 45-ата минута играта ще завърши с равенство или победа с не-повече от 1 гол за гостите.

1/ Застраховащ залог: Double chance, X2, К1 = 1.36, Stake1 = 7.35 лв – Won

2/ Основен залог: 1Х2 HT, 1, К2 = 4.00, Stake2 = 2.65 лв – Lost